INTENTOR Könyvelőiroda Kft.

Munkatársat keresünk

Bérszámfejtő

pozícióba.

Az INTENTOR Könyvelőiroda és a partner könyvelőirodái 2009. óta stabilan működnek. Teljes körű könyvelés, adótanácsadás és bérszámfejtés a hivatásunk. Irodánk erőssége az ügyfélközpontú személyes jellegű bérszámfejtési üzletág, ahol jelenleg havonta 160 vállalkozás 1000 munkavállalójával foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • profi, naprakész jogszabályismerettel alátámasztott, kitűnő bérszámfejtés
  • munkaviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások, adóbevallások és statisztikák készítése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, kiszolgáló kapcsolattartás a könyvelő kollégákkal
  • szuper-kedves, erősen ügyfélközpontú kapcsolattartás a megbízóinkkal telefonon vagy emailben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú bérügyintézői szakmai végzettség
  • minimum 1-3 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • Ügyfélközpontú hozzá állás
  • Precíz munkavégzés
  • Fejlődés iránti vágy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft bérprogram magas szintű ismerete
  • angol nyelvismeret írásban

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos munkakör, ahol a szakma szinte minden elképzelhető területe megjelenik
  • stabil hátterű vállalat
  • tudásnak megfelelő bérezés
  • folyamatban lévő iskolai tanulmányok támogatása rugalmas munkaidő beosztással
  • önálló munkavégzés egy 4-5 fős barátságos irodában
  • teljes munkaidős állás, de akár sok home office lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1142 Budapest, Ungvár utca 39.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!
Ha nagyon szeretnéd az állást, akkor még egy motivációs levelet is csatolhatsz, az utolsó szóig végigolvassuk!