Cégünk, a 4iG a magyarországi informatikai piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink: rendszerintegrációs tevékenység, egyedi alkalmazásfejlesztés, IT rendszerek üzemeltetése, támogatása, fejlesztése, kiemelt nagyságrendű projektek menedzsmentje, informatikai eszközök értékesítése, szervizelése, számítógépes rendszerek telepítése, karbantartása, hálózati kiépítése. Cégünk most munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Feladatok:

  • Munkavállalók be- és kijelentése a NAV rendszerében
  • Munkavállalók adatainak feltöltése a bérprogramba
  • Munkavállalók havi jövedelmének bérszámfejtése
  • 08-as bevallás elkészítése
  • Letiltások kezelése
  • Hóközi kilépők számfejtése, szükséges dokumentumok elkészítése
  • Társadalombiztosítási ellátások számfejtése, ellátásokkal kapcsolatos határozatok elkészítése
  • Biztosítottak felvilágosítása a társadalombiztosítási ellátásokról
  • Adatszolgáltatás, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A munkakörhöz kapcsolódó ellenőrzési vizsgálatok lebonyolítása
  • Cafetéria szabályzat alapján szükséges feladatok elvégzése
  • Jelen- és távolléti adatok munkaidő-nyilvántartó rendszerben történő karbantartása

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
  • min. 2 év szakmai tapasztalat (nagyvállalati környezetben előny)
  • Adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • Precizitás és megbízhatóság
  • SAP és/vagy Nexon bérprogram ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Laptop, céges mobiltelefon biztosítása
  • Ingyenes nyelvtanfolyam

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.