HeziHold Kft.
HeziHold Kft

Bérszámfejtő

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Ügyfeleink részére teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása (bérek, juttatások elszámolása, ki és belépő dolgozók be- és kijelentése, szakmai támogatás, tanácsadás)
  • Adóbevallások elkészítése és továbbítása az illetékes hatósághoz
  • Statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése és továbbítása az illetékes hatóságokhoz
  • Adózási és munkajogi szabályozás nyomon követése
  • Esetenként együttműködés a hatóságokkal

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum középfokú szakmai végzettséged van
  • Bérszámfejtői munkakörben 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Önálló, felelősségteljes módon végzed a munkádat
  • Szakmailag motivált vagy
  • Szeretnél egy megbízható, kreatív és rugalmas csapatban dolgozni

A munkakör betöltésének nem feltétele, de előnyt jelent:

  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkavégzés (részmunkaidő is lehetséges)
  • Nyugodt munkakörülmények
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat, családias hangulat
  • Önállóság
  • Piacképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.