MÓDUSZ Zrt. (MÓDUSZ OFFICE-HOLDING ZRT.)

30 éves szakmai múlttal rendelkező könyvelő iroda

Bővülő csapatunkba

Bérszámfejtő és Tb-kifizetőhelyi ügyintéző

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • bérszámfejtési, munkaügyi és tb-kifizetőhelyi feladatok ellátása,
    • több cég feladatainak koordinálása,
    • munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a tb-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése, aktualizálása,
    • munkaügyi adminisztráció ellátása, munkaviszony keletkezéséhez, módosításához, megszüntetéséhez szükséges feladatok elvégzése,
    • munkaidő adatok feldolgozása a havi bérszámfejtéshez,
    • adónyilatkozatok, adóbevallások kezelése,
    • adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése a hatóságok részére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum 3 év szakmai tapasztalat bér és tb területen,
    • bérügyi és tb szakelőadói OKJ-s végzettség,
    • törvényi előírások alapos ismerete, gyakorlati alkalmazása,
    • közepes szintű MS Office ismeretek (Excel),
    • pontosság, precizitás, önállóság, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Wtbér vagy Babér program ismerete,
    • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat,
    • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

    • 8 órás munkaszerződés
    • Stabil háttér
    • Versenyképes jövedelem
    • Támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 76.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.