Munkatársat keres

Bérszámfejtő és társadalombiztosítási ügyintéző

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása,
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, adóbevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése,
  • Főkönyvi feladások elkészítése,
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, letiltások kezelése,
  • BaBér és HRM programokban munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Szakirányú (Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző) végzettség,
  • Minimum 5 év tapasztalat nagyobb munkavállalói létszámú (100 főnél több) vállalat bérszámfejtésében, TB ügyintézésében,
  • BaBér rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés,
  • Támogató, proaktív attitűd.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a jelentkezési felületen.