BECK AND PARTNERS Kft.

Bérszámfejtő és Munkaidőnyilvántartó

Szeretnél:
szakmailag fejlődni és formálni a világot?
megvalósítani magad kreatív környezetben?
tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.
Indítsd be velünk a karriered!

Partnerünk számára keresünk:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS MUNKAIDŐNYILVÁNTARTÓ MUNKATÁRSAT
(Székesfehérvár)

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtési feladatok teljeskörű ellátása, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • A személyügyi adatnyilvántartás a munkaidőnyilvántartó (Winaccess) rendszerben
  • (új dolgozók/dolgozói változások rögzítése, munkarendek kialakítása, felettesek beállítása, időadatok zárásra való átnézése és feladása bérnek.)
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (NAV, Kormányhivatal) és ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Naprakész TB, adózási és Mt. ismeretek, bérszámfejtésben/ tb ügyintézésben, munkaidőnyilvántartásban szerzett széleskörű szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság
  • Excel ismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Unit4/Winaccess program ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
  • Felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.