Partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Bérszámfejtő

Amire számíthatsz:

  • Folyamatos szakmai képzések, komoly fejlődési lehetőség
  • Stabil, piaci szintű jövedelem (alapbér és mozgóbér) és előre lépési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Rendszeres csapatépítések és közös programok
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Hosszú távú, biztos munkáltatói háttér
  • Rugalmas munkavégzés: napi 6 vagy 8 óra / távmunka

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Teljes körű bérszámfejtés és kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bérrel kapcsolatos adóbevallások készítése
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:

  • 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel bérszámfejtőként
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.