BECK AND PARTNERS Kft.
Ügyfelünk egy sikeresen működő és rohamtempóban növekvő, közúti (belföldi és nemzetközi egyaránt) valamint tengeri szállítmányozásra, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott társaság.

Bővülő csapatukba keresnek felsővezető szakembert, Budapest vonzáskörzetébe található irodájukba az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtési és munkaügyi csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása és annak felügyelete
  • Bérszámfejtési folyamatok fejlesztése a pontosság és hatékonyság növelése érdekében
  • 4 fős bérszámfejtési és munkaügyi csoport teljes körű, napi szintű operatív irányítása, képzése és motiválása
  • Releváns törvényi szabályozások ismerete és alkalmazása
  • Törvény által előírt adatszolgáltatások és belső riportok készítése
  • Bérfeladás elkészítése
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, fejlesztése
  • Havi, negyedéves, éves zárási folyamatok elvégzése,
  • Bérköltségtervezésben való aktív részvétel,
  • Vezetők szakmai támogatása munkaügyi és munkajogi kérdésekben
  • Kötelező adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítése és határidőben történő beküldése
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása, számfejtése, statisztikák és elszámolások benyújtása hivatalok felé
  • Területéhez kapcsolódó projektek tervezése, szervezése, irányítása
  • Társaság képviselete Hatósági ellenőrzések során

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 7 év releváns bérszámfejtési és munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat, valamint legalább 3 év hasonló pozícióban eltöltött időszak
  • Jártasság a logisztikai társaságokat érintő bérelszámolások területén
  • Nexon bérszámfejtői program kulcsfelhasználói ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Proaktív, precíz személyiség
  • Microsoft Windows és Office felhasználói szintű ismerete;
  • Cél-és feladatorientált látásmód
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Célprémium lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat
  • Változatos feladatok
  • Szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Pest megye
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: