WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)
Piacvezető svájci szolgáltató partnerünkhöz keresünk Bérszámfejtési- és könyvelési vezetőt, bérszámfejtői fókusszal. A cég stabil, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik és partnereinek kulcsfontosságú üzleti területeken nyújt támogatást közel 20 országban.

Bérszámfejtési és könyvelési csoportvezető (PS-3002)

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok koordinálása
  • Könyvelési adatok előkészítése, főkönyvi feladások készítése
  • Havi adóbevallások elkészítése, önellenőrzések felügyelete
  • Cafeteria szolgáltatás teljes körű biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és szolgáltatókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági végzettség vagy egyéb felsőfokú + bérügyintéző képesítés
  • Minimum 3-4 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • Ügyfélközpontúság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Komplex kompenzációs csomag (bejárási támogatás, cafeteria stb.)
  • Felelősségteljes munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vas megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.