Bérszámfejtési és juttatási gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 650 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Főbb feladatok, munkák

  • Kiváló ügyfélélmény biztosítása, bérszámfejtéssel és juttatásokkal kapcsolatos adatváltozások és dokumentáció biztosítása, elvégzése
  • Válaszadás és szolgáltatás nyújtása egy jegyrendszer segítségével
  • Ad hoc működési támogatás nyújtása a kijelölt folyamatokhoz
  • A munkavállalók kérdéseinek és problémáinak megértése, szakszerű tanácsadás és a kérdések időben történő kezelése
  • Az országspecifikus jogi környezet előírásait támogató megfelelő dokumentumok, jelentések készítése Excelben

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos szintű MS Office ismeretek
  • Munkaidő
  • Heti min. 25 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Bruttó 1650 Ft/óra munkabér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.