Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magas elvárások – munkánkkal szemben
Széles mozgástér – az egyéni és közös célok megvalósításához
Mi a Messernél így gondolkodunk

A Messer széles mozgásteret biztosít a munkánkkal szemben támasztott magas elvárások és célok eléréséhez, mellyel akkor élhetünk igazán, ha kezdeményezőkészek, magabiztosak vagyunk, és felelősséget vállalunk döntéseinkért. Nem a másoknak való megfelelés, hanem a csapatszellem motivál.

Csapatunk erősítéséhez budapesti munkahellyel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Berendezéskezelő

Feladatkör:

    Számítógép vezérlésű termelő üzemeink technológiai irányítása és karbantartása folyamatos munkarendben.

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség (gépész vagy vegyipari gépész)
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • alapfokú német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • plusz havi 10% cafetéria
  • min. egy havi bónusz
  • egészségbiztosítási csomag

    A Messer a világ vezető iparigáz-gyártó vállalatainak egyike, amely Európában és Ázsiában, valamint Peruban és Új-Zélandon, mintegy 30 országban, több mint 60 leányvállalattal tevékenykedik. Termékeink az ipari gázok, mint az oxigén, nitrogén, argon, szén-dioxid, hidrogén, hélium, hegesztési gázok, élelmiszeripari, orvosi gázok, különleges gázok és különböző gázkeverékek. A Messer a gázok előállításán, forgalmazásán és gázellátórendszerek telepítésén túl a gázokhoz kapcsolódó alkalmazástechnológiák fejlesztésével is foglalkozik K+F központjaiban.
    A Messer vállalatok mintegy 5354 munkatárssal 2016-ben világszerte 1,146 Milliárd Euró konszolidált árbevételt értek el.
    messer.hu

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha Ön szakmai munkájában a folyamatos fejlődésre törekszik, alkotó munkára ösztönzőnek érzi a szabadságot és kész a rugalmas együttműködésre, akkor az Ön pályázati anyagát várjuk, melyet kérjük küldjön a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Messer Hungarogáz Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Berendezéskezelő
  • Hirdető cég: Messer Hungarogáz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Számítógép vezérlésű termelő üzemeink technológiai irányítása és karbantartása folyamatos munkarendben.
  • Elvárások: középfokú műszaki végzettség (gépész vagy vegyipari gépész) alapfokú számítógépes ismeret alapfokú német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-06