A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre teljes munkaidőben keres munkatársat az alábbiak szerint:

BÉRELSZÁMOLÓ ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Adatok rögzítése és ellenőrzése bérszámfejtő rendszerben
  • Időadat ellenőrzés, munkavállalói szabadságok karbantartása és ellenőrzése
  • Iktatás, feljegyzések karbantartása
  • Napi levelezés bonyolítása, kapcsolattartás ügyféllel és ügyfélszolgálattal
  • Dolgozók be- és kiléptetése
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Postázás, sokszorosítás, egyéb ügyintézés

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség és releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Törvényi előírások, jogszabályok ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office felhasználó ismeretek
  • Ügyfélközpontú, udvarias magatartás, nyílt kommunikáció
  • Pontos, részletekre ügyelő, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9777 Rábahídvég, Táncsics Mihály utca 2.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.