Bérbeadási ügyintéző

AUTO ReFAIRent Kft.

1185 Budapest

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
Cégünk, a világszerte jelen lévő és elismert Avis Autókölcsönző itthon 40 fős csapattal az egyik legnagyobb országos autókölcsönző hálózatot működteti. Külföldi és belföldi vállalati és egyéni bérlők fordulnak hozzánk az év minden napján, akiket a nemzetközi márka által képviselt magas minőségben kell, hogy kiszolgáljunk. Nap mint nap ügyfeleink változatos igényeire keresünk megoldást, ezért mindig mozgásban vagyunk. Gépjárműparkunkat folyamatosan megújítjuk, belső folyamatainkat munkatársainkkal közösen alakítjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • üzleti partnereink, külföldi és belföldi egyéni bérlőink udvarias, magabiztos és szakszerű kiszolgálása az Avis „arca”-ként
  • hozzánk forduló érdeklődők tájékoztatása személyesen/telefonon/e-mailben a bérleti feltételekről, szolgáltatásaink értékesítése, bérleti ajánlatok készítése, beérkező megrendelések rögzítése a rendszerben és visszaigazolások az ügyfelek felé
  • bérletekhez tartozó dokumentáció és egyéb nyilvántartások precíz kezelésebérleti szerződések kiállítása és lezárása
  • gépjárművek logisztikájának, gépjárművezetők napi munkájának szervezése
  • gépjárművek ügyfelek részére történő átadása és visszavétele

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • alapvető irodai szoftverek magabiztos használata
  • Avis egyenruha viselése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálaton vagy recepción szerzett tapasztalat
  • további idegen nyelvtudás
  • turisztikai szakképzettség

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony: határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel, fix havibér, vasárnapi pótlék, próbaidő után forgalmi jutalék, ill. a külföldön leadott autók hazaszállításának lehetősége napidíj ellenében
  • kiszámítható munkarend: féléves előzetes beosztás, napi munkaidő repülőtéri bérbeadó irodánkban: 8:00-20:00, heti 2 ill. 5 munkanap váltakozásával (egy rövid és egy hosszú hét váltakozik, kéthetente szombat-vasárnapi munkavégzés)
  • nyitott, támogató munkahelyi légkör
  • barátságos munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • csapatépítő programok
  • kedvezményes autóbérlési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

"Jelentkezem" gombra kattintás után, kérlek csatold önéletrajzodat.