Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Évtizedek óta nagyon sikeresen valósítja meg a bevásárlóközpontok fejlesztését és működtetését.
Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársat keresünk Bérbeadási asszisztens munkakörbe.

Bérbeadási asszisztens

Feladatok:

  • bérbeadási szerződések megfogalmazásának támogatása (elsősorban magyar-német, valamint magyar-angol nyelvű szerződések kezelése)
  • szerződések előkészítése, szerződéskötési folyamatok nyomon követése
  • befektetők támogatása német, illetve angol nyelven
  • jogi, valamint a management osztályok adminisztratív támogatása
  • társosztályoknak történő információnyújtás
  • illetve egyéb támogató jellegű asszisztenciai feladatok ellátása

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • legalább 1-3 éves adminsztárcióban szerzett releváns tapasztalat
  • angol vagy német nyelv erős középfokú ismerete
  • monotonitás tűrés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • szabálykövető és rendszerszemléletű gondolkodás
  • rendszerben való gondolkodásmód
  • multitasking

Előny:

  • jogi asszisztensi szakmai tapsztalat (szerződések kezelésében való jártásság)

Amit kínálunk:

  • biztos, stabil kereseti lehetőséget
  • béren kívüli juttatást
  • változatos feladatkört
  • fejlődési lehetőség
  • egy elkötelezett, befogadó szakmai csapato

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!