BECK AND PARTNERS Kft.

Bérautó ügyintéző

Megbízónk VECSÉSI irodájának bővítéséhez munkatársat keresünk BÉRAUTÓ ÜGYINTÉZŐ munkakörbe

Jártas vagy az autók világában, nem félsz megszólalni angolul és változatos munkára vágysz? Szereted a jövős-menős, intézkedős munkakört és az önállóságot? Felelősséget tudsz vállalni egy fiatalos csapat tagjaként a munkádért és cégünk jó hírnevéért? Igényes vagy és precíz az adminisztrációban?
Akkor Téged keresünk!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, a betanítás biztosított!

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégünk autóflottájának bérbeadásához kapcsolódó teljes körű tevékenység ellátása
  • Gépjárművek felkészítése, átadása, visszavétele, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Érkező utasok fogadása, támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Jártasság/érdeklődés az autók iránt
  • Elfogadható angol nyelvtudás (napi szintű használat)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kulturált megjelenés
  • Aktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, főállású munkalehetőség
  • Kellemes irodai munkakörnyezet a Liszt Ferenc repülőtér mellett
  • Kiemelkedő fizetés, egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkabeosztás (időnként éjszakai munkavégzés szükséges)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Diszpécser

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vecsés

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.