30 éve működő, a hazai közlekedési infrastruktúra fejlesztésében és mélyépítésben meghatározó szerepet betöltő társaságunk

Bér-tb és munkaügyi ügyintéző

munkatársat keres részmunkaidőben, határozott időtartamra.

Feladatok:

  • Részvétel a bérszámfejtési, munkaügyi és tb kifizetőhelyi feladatokban
  • Rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások és tb ellátások elszámolása
  • Cafetéria ügyintézése, számfejtése
  • A területet érintő adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák készítése hatóságok és társosztályok felé
  • Munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Helyettesítés esetén a fenti feladatok önálló ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség, bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vonatkozó (adó, TB, munkajogi) jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása
  • MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata
  • Megbízható, alapos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Bérlux program felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedő cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidős, 2 éves határozott idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével.