Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. Közel 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több, mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

Bér - TB és munkaügyi ügyintéző

(Budapest, XIII. kerület)

    Magabiztosan mozogsz a bérszámfejtés világában?
    Szeretsz a különböző munkaügyi kérdésekkel foglalkozni valamint analitikus gondolkodás jellemez?
    Szeretnél egy megbízható, jó hangulatú csapat tagja lenni, ahol biztosan elismerik a munkádat?
    Amennyiben a válaszod:

    „IGEN”

    Várunk a munkaügyi csapatunkba!

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:

  • Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok
  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés
  • Munkavállalók beléptetése és kiléptetése, ehhez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalattal TB kifizetőhelyen
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályokat naprakészen követed, ismered
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Magas szintű precizitás jellemez

Nem feltétel, de előnyt jelent, amennyiben:

  • Magabiztosan használod a NEXON bérprogramot

Az alábbiakat kínáljuk Neked:

  • Kimagasló kereseti lehetőség + céges telefon + vállalati kedvezmények
  • Magyarország legnagyobb, piacvezető autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (H-P)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1139, Frangepán utca 55-57.

CSATLAKOZZ AZ ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatodat (fényképes, magyar önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba.