• Profit & Loss Kft.

    Budapesti székhelyű könyvelőiroda.

  • Munkatársat keresünk

    Bér-, TB és munkaügyi ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Teljes körű bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok ellátása
      • Adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, statisztikák készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
      • Letiltások kezelése
      • Be- és kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézése
      • Munkaszerződések, a személyi adatok és a munkatársakkal kapcsolatos egyéb információk aktualizálása, naprakészen tartása, dokumentumok elkészítése
      • A területet érintő szabályok és törvényi előírások naprakész ismerete
      • A területtel kapcsolatos vezetői és munkavállalói kérdések megválaszolása
      • Listák, kimutatások, riportok összeállítása a vezetőség felé
      • Toborzási feladatok
      • Adminisztrációs feladatok, iratok lefűzése, dokumentumok, személyi anyagok rendezése, az iroda rendjének fenntartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú, középfokú TB ügyintéző és bérügyintéző képesítés,
      • Aktív szakmai tapasztalat bér- és TB ügyintéző munkakörben
      • Felhasználói szintű számítógépes tudás
      • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
      • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
      • Diszkréció és megbízhatóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Nexonbér program ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1108 Budapest, Sírkert út 2-4.

    Kérem, jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát.