KÉSZ Consulting Kft.

A KÉSZ Csoport Magyarország egyik legszélesebb portfóliójával rendelkező nemzetközi építőipari vállalatcsoportja. A tervezéstől, a kivitelezésen át, az üzemeltetésen keresztül minden olyan kapcsolódó feladatot saját kompetenciákon és erőforrásokon keresztül végez a cégcsoport, amelyre a jelen és a jövő piaci megrendelőjének szüksége van. Új kollégánkat bér- és TB ügyintéző munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Bér- és TB ügyintéző

Miben számítunk rád

  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátásában, munkabér utalási file készítésében
  • A kötelező jelentések, riportok határidőre történő elkészítésében
  • Munkavállalók részére igazolások kiadásában, ügyfélfogadásban
  • Teljes körű TB ügyintézésben
  • 08-as bevallások elkészítésében
  • Adatszolgáltatás készítésében a kormányhivatal felé
  • Részvételben a mérlegzárási feladatokban

Rád építünk, ha...

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 éves termelő cégnél szerzett bérszámfejtési tapasztalatod van
  • TB ügyintézői vizsgával rendelkezel
  • Tb kifizetőhelyi tapasztalatokkal bírsz
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Word, Excel, Outlook)
  • Kitartás, precizitás, pontosság, megbízhatóság jellemez

Munkádért cserébe

  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést nyújtunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat kínálunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Piramis szoftver ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.