Otthon vagy a bérszámfejtésben? Van is benne tapasztalatod? Szeretnél egy jókedvű és dinamikus csapat tagja lenni? Több, mint 10 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése;
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Magas szintű NEXON humánügyviteli szoftver ismeret;
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Megbízható személyiség, önálló munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes bérezés, cafetéria;
  • Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés;
  • Kulturált munkakörnyezet és jó csapat;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Extra születésnapi szabadság

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Ha határozott lendülettel kezdenéd meg a munkát és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a jelentkezem gombra kattintva.