Szeretnél egy fiatalos, sikeres, fejlődő csapat tagja lenni? Az EGLO Lux Kft a magyar világítástechnikai piacon, több, mint 25 éve jelen lévő, ismert és elismert, osztrák tulajdonú cég, fiatal kereskedelmi csapatába keres, budaörsi, exkluzív bemutatótermébe,

1 fő bemutatótermi eladót.

Feladatok, munkák

  • vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • pénztár kezelése
  • áru átvétele, szortírozása, kezelése
  • bemutatóterem karbantartása

Álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség, eladó
  • Műszaki eladói vagy villanyszerelői végzettség előny, de nem feltétel
  • Kereskedelmi tapasztalat, pénztár ismerete előny
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Jó adminisztrációs készség, SAP – Excel ismerete előny,
  • Sikerorientáltság, jó stressztűrőképesség

Egyéb információ az állásokról:

Havi rendszeres cafeteria juttatás

fix fizetés + jutalék, 13. havi fizetéssel

Munkavégzés helye: Budaörs

Egyedi rugalmas munkaidő beosztás, szombati és vasárnapi munkavégzéssel, fizetés megegyezés szerint, azonnali belépéssel.

Felvétel esetén a továbbképzést a cég támogatja.

Boltvezetői képesítés megszerzése szintén támogatott.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni 2020. július 05-ig lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött önéletrajzzal.