Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
1991 óta P S P S i k l ó s s y és P a r t n e r Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk ipari termékek globális kereskedelmével és szervizelésével foglalkozó neves társaság több mint 100 éves tradícióval, mely több mint 10 éve sikerrel képvisel márkás termékeket Magyarországon is. Részére keresünk

BELSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

ANGOL NYELVTUDÁSSAL
(Székesfehérvár vonzáskörzete)

Feladatai:

  • külföldi és belföldi ügyfelek gondozása (85% export!),
  • megrendelések rögzítése az ERP-rendszerbe,
  • ajánlatkészítés,
  • telefonos tanácsadás,
  • a megrendelések összehangolása a gyártással és a kiszállítással.

Ideális pályázónk

    legalább érettségivel rendelkező, megrendelések lebonyolításában szakmai tapasztalatot szerzett (előnyösen a gépgyártási ágazatban) szakember. Elvárás a jó angol- vagy német nyelvtudás, írásban és szóban.

    Tradicionális nemzetközi cég, növekvő piac, márkás, piacvezető ipari termékek.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Fényképes kétnyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18292. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: PSP Siklóssy & Partner Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belszolgálati Munkatárs
  • Rövid pozíció név: Belszolgálati Munkatárs
  • Hirdető cég: PSP Siklóssy & Partner Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: külföldi és belföldi ügyfelek gondozása (85% export!), megrendelések rögzítése az ERP-rendszerbe, ajánlatkészítés, telefonos tanácsadás, a megrendelések összehangolása a gyártással és a kiszállítással.
  • Elvárások: legalább érettségivel rendelkező, megrendelések lebonyolításában szakmai tapasztalatot szerzett (előnyösen a gépgyártási ágazatban) szakember. Elvárás a jó angol- vagy német nyelvtudás, írásban és szóban. Tradicionális nemzetközi cég, növekvő piac, márkás, piacvezető ipari termékek.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-22
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 2