Garzon Bútor Kereskedelmi Kft.

BELSŐÉPÍTÉSZETI PROJEKTMENEDZSER (projekttámogató munkatársat)keresünk

Garzon Bútor Kereskedelmi Kft. a hazai bútoripar ismert szereplője, de Európa-szerte is részt veszünk nagyszabású, kreatív, egyedi B2B belsőépítészeti projektek kivitelezésében.
A Garzon Bútor Kft. csapatába ezúttal

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatadások elkészítése, pályázatok összeállítása új projektek elnyerésére
  • A megnyert bútorzási projektek teljes körű koordinálása a projektcsapattal
  • Helyszíni projektkoordinációban részvétel (felmérések, beszerelések)
  • Kapcsolattartás, ügyfélkezelés (a Partnerekkel, Kollégákkal és az Alvállalkozókkal (személyesen, telefonon és e-mailen)
  • Megrendelőink igényeinek felmérése, ártárgyalás, kapcsolattartás személyesen (is), szakmai tanácsadás
  • Projektdokumentáció kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

AMILYENNEK AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:
  • Műszaki középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office (excel kiemelten) alkalmazások ismerete
  • Műszaki rajz olvasás, erős excelhasználat
  • Szolgáltatói szemlélet, jó problémamegoldó készség,
  • Tapasztalt munkatársak mellett Projektmenedzser szabadúszók jelentkezését is szívesen látjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bútoripari-vagy faipari végzettség/ tapasztalat kiemelt előny ezen a területen
  • Belsőépítészeti, formatervező végzettség
  • Értékesítésben, projektmunkában szerzett tapasztalat

HA A TÖBBSÉGRE IGEN-A VÁLASZOD, AKKOR KÜLDD EL A CV-D
  • Van projektmunkában szerzett tapasztalatod?
  • Vonzz a design bútor-és belsőépítészet világa?
  • Innovatív, kreatív szakmai környezetben képzeled el magad?
  • Műszaki gondolkodásúnak tartod magad?
  • Megvillantanád a kreatív-éned is?
  • Precízen és pontos a kezedből kiadott munka?
  • Jó szervező és koordinációs képességgel rendelkezel?
  • Találékony és problémamegoldó vagy
  • Szolgáltatói szemléletű munkahelyet keresel

Amit kínálunk:

AMI NÁLUNK VÁRJA AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT:
  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet, fantasztikus már megvalósult projektek (múzeumok, hotelek, egyetemek, színházak, közintézmények)
  • Fejlődési lehetőség a kihívásokat kereső szakemberek részére
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • 100% magyar tulajdon
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest vagy Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Egészségpénztár, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Frangepán utca 11.

Jelentkezés a "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.