Logipack Packaging Kft.
  • Innovatív, versenyképes és komplex csomagolási megoldások biztosítása vevőink egyedi igényeinek megfelelően.
  • Csatlakozz hozzánk

    Belső termékmenedzser

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      - vevő és cikktörzs karbantartás (vevőadatok, kapcsolattartók, termékdíj szerződések, tárolási megállapodások)

      - árkalkulációk, ajánlatok készítése és kiadása

      - adatlap indítása, konstrukciós minta készítés koordinálása

      - megrendelés rögzítése, rendeléskövetés

      - készletfigyelés, tárolási mennyiségek figyelése

      - ajánlatok beszerzése, értékelése

      - megrendelés visszaigazolások rögzítése, továbbítása, belső egyeztetés üzemmel és logisztikával

      - számlaellenőrzés és igazolás

      - integrált Irányítási Rendszer követelményeinek ismerete és betartása.

      - Javaslattétel munkafolyamatok optimalizálásra

      - vevői rendelések esetén a szükséges eszköz és egyéb anyagok beszerzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      minimum érettségi; felsőfokú intézmény előny

      elsőbbség, ha van csomagolási végzettsége vagy tudása

      - angol nyelvtudás

      - számítógépes ismeret (MS Office), főleg Word, Excel

      - project szemlélet

      - elemi számolási készség

      - irodatechnikai eszközök használata

      - információs források kezelése

      - kiemelkedő a kommunikációs képessége írásban, szóban és telefonon is, jó kapcsolatteremtő és fenntartó

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      előny, ha van ügyfélszolgálati vagy értékesítési tapasztalata gyártási háttérrel rendelkező vállalatnál

      - nyomás alatt is türelmes, udvarias, segítőkész

      - képes felügyelet nélkül, önállóan dolgozni

      - szabály követő, szorgalmas, felelősség tudata van

      - csapatjátékos

      - a határidőket betartja

      - információ hiány felismerése

      - problémamegoldó és eredményorientált

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1215 Budapest, Duna utca

    Egyéb juttatások:

    egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezési határidő:

    2019. 09. 20.

    Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet a "jelentkezem" gombra kattintással küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.