Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi kereskedelmi és képviseleti Kft. keres

belső mérnök

kollégát, méréstechnika üzletágába!

    • ha szeretnél egy fiatal, lendületes csapat tagja lenni
    • ha komoly szakmai tudásra szeretnél szert tenni
    • ha vágysz arra, hogy mindennap új feladatokkal és kihívásokkal találkozzál
    • ha szeretsz gondolkodni, önállóan dönteni, megoldásokat kezdeményezni
    • és igényled, hogy tudásodat több területen folyamatosan fejleszd
    • akkor örömmel várjuk jelentkezésed

Feladatok:

  • árajánlatok műszaki kidolgozása
  • műszaki tanácsadás és műszaki dokumentációk készítése
  • műszaki, kereskedelmi egyeztetés a külföldi beszállítókkal
  • külföldi és belföldi továbbképzéseken való részvétel
  • a képviselt termékek magas szintű megismerése
  • kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • műszaki katalógusok fordítása angol vagy német nyelvről
  • az üzletág weboldalának tartalmi fejlesztése és karbantartása

Elvárások:

  • felsőfokú gépészmérnöki vagy egyéb műszaki végzettség
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás szükséges
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • kommunikatív személyiség
  • önállóság, megbízhatóság, csapatszellem
  • cél- és megoldás-orientált gondolkodásmód
  • szivattyú-, szűrés, armatúratechnikai, méréstechnikai tapasztalatok előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • versenyképes, az üzletág fejlődésével arányos fizetés
  • fejlett nemzetközi ipartechnika megismerése
  • biztos munkahely
  • fiatalos csapat
  • jól felszerelt iroda
  • külföldi tanulmányutakon való részvétel
  • gyors szakmai előmeneteli lehetőség
  • változatos munkakör
  • lehetőség az idegen nyelv mindennapos gyakorlására, és továbbfejlesztésére

További információk:

  • Kezdés időpontja: azonnal
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Heliport-reptér hrsz 11751/11.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Kapcsolattartó személy:
Szarvasné Sebők Erika
Tel: 06/ 20 489 81 81

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belső mérnök (méréstechnika üzletág)
  • Hirdető cég: HENNLICH Ipartechnika Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: árajánlatok műszaki kidolgozása műszaki tanácsadás és műszaki dokumentációk készítése műszaki, kereskedelmi egyeztetés a külföldi beszállítókkal külföldi és belföldi továbbképzéseken való részvétel a képviselt termékek magas szintű megismerése kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel műszaki katalógusok fordítása angol vagy német nyelvről az üzletág weboldalának tartalmi fejlesztése és karbantartása
  • Elvárások: felsőfokú gépészmérnöki vagy egyéb műszaki végzettség tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás szükséges "B" kategóriás vezetői engedély kommunikatív személyiség önállóság, megbízhatóság, csapatszellem cél- és megoldás-orientált gondolkodásmód szivattyú-, szűrés, armatúratechnikai, méréstechnikai tapasztalatok előnyt jelentenek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: HENNLICH Ipartechnika Kft.>