Belső kommunikációs szenior szakértő

    Belső kommunikációs csapatunkba keresünk novemberi kezdéssel egy év határozott időre proaktív, önálló, többéves tapasztalattal rendelkező munkatársat. Előny, ha van kifejezetten belső kommunikációban szerzett vállalati tapasztalatod, szeretsz a napi munka mellett új, kreatív ötleteket behozni és ezeket megvalósítani, és jó csapatjátékos vagy.

Feladatok:

  • belső kommunikációs felületek teljes körű tartalommenedzsmentje
  • belső kampányok tervezése, koordinálása
  • belső kommunikációs felületekhez készülő tartalomgyártás koordinációja
  • belső felhasználásra készülő videók készítése: filmek készítéshez kapcsolódó kreatív munka, forgatások szervezése és koordinációja
  • kapcsolattartás a bankon belüli szakterületekkel, illetve külső partnerekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú kommunikációs szakirányú végzettség
  • minimum 3 év releváns tapasztalat külső vagy belső kommunikációs területen
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • jártasság filmforgatások szervezésében, koordinációjában
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • csapatjátékos szemlélet
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás
  • pozitív, nyitott személyiség
  • proaktív szemlélet

Amit előnynek tartunk:

  • belső kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációs ügynökségnél szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és sokszínű juttatási csomag
  • izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • kreatív feladatok egy jó csapatban
  • 1 éves határozott idejű szerződés

    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Váci út 135-139 (Gyöngyösi utcai metrómegálló közelében)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. Váci út 135-139