Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 26 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

A SPAR család tevékenységi köreivel együtt bővül, ezért új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Belső kommunikációs munkatárs

Feladatok:

  • Részvétel a szervezet belső kommunikációs folyamatainak, stratégiájának kialakításában
  • Belső kommunikációs projektek koordinálása, hozzá kapcsolódó akciótervek készítése
  • Folyamatok hatékonyságának mérése, nyomon követése
  • Információáramlás biztosítása a munkavállalók irányába, belső kommunikációs tartalmak szerkesztése, kiküldése
  • Online és offline tartalomgyártás, social media management, Intranet oldal szerkesztése
  • Részvétel belső kommunikációs eszközök bevezetésében

Miért válassz minket?

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívásokkal, változatos feladatokkal, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört és ehhez szakmai támogatást biztosítunk
  • Konstruktív vállalati kultúrában, folyamatos fejlődéssel, szakmailag magas szinten képzett csapatban dolgozunk
  • Folyamatos képzési lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődés támogatására
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Munkavégzés helye:

Bicske

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felsőfokú végzettség (Kommunikáció/marketing/HR területen)
  • Vállalati belső kommunikációban szerzett releváns tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv aktív, kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Innovatív szemlélet, proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség
  • Kiváló szervező képesség

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, fényképes szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SPAR Magyarország Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belső kommunikációs munkatárs
  • Rövid pozíció név: Kommunikációs munkatárs
  • Hirdető cég: SPAR Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Bicske
  • Feladatok: Részvétel a szervezet belső kommunikációs folyamatainak, stratégiájának kialakításában Belső kommunikációs projektek koordinálása, hozzá kapcsolódó akciótervek készítése Folyamatok hatékonyságának mérése, nyomon követése Információáramlás biztosítása a munkavállalók irányába, belső kommunikációs tartalmak szerkesztése, kiküldése Online és offline tartalomgyártás, social media management, Intranet oldal szerkesztése Részvétel belső kommunikációs eszközök bevezetésében
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (Kommunikáció/marketing/HR területen) Vállalati belső kommunikációban szerzett releváns tapasztalat Angol vagy német nyelv aktív, kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt Magas szintű MS Office ismeretek Innovatív szemlélet, proaktivitás Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség Kiváló szervező képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12