Belső IT support mérnök

Megbízó partnerünk Magyarország informatikai biztonsági piacának kiemelkedő szereplője, melynek hálózatbiztonsági megoldások terén végzett K+F tevékenysége nemzetközi sikerek eléréséhez vezette a céget. Ügyfélkörüket banki, telekommunikációs és állami nagyvállalatok alkotják, akik számára innovatív, robosztus hálózatvédelmi megoldásokat nyújtanak Linux környezetben. Csapatukat szeretnék egy olyan kollégával bővíteni, aki a belső IT üzemeltetésével és annak fejlesztésével foglalkozna, illetve külső projektekben is szívesen részt venne. Magas minőségi sztenderdek, szakmai vitákra mindig nyitott kollégák és eredményorientált szemléletmód jellemzi a most 4 fős csapatot.

FELADATOK

Belső IT:

  • Debian alapú rendszerek üzemeltetése, naprakészen tartása, automatizálása (dovecot, salt, postfix) és kis mértékben Windows rendszerek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése (AD, GPO, DHCP)
  • VMware infrastruktúra felügyelete, mentési rendszerek karbantartása, switchek, szerverek konfigurálása, üzemeltetése
  • Dokumentáció, leltárkészítés

Projektek:

  • Részvétel integrációs projektekben a cég linuxos termékportfóliója kapcsán
  • Technikai támogatás nyújtása nagyvállalati környezetben L2-es szinten a partner rendszergazdái számára
  • Ügyfélhez  tartozó környezetek frissítése, üzemeltetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű munkában megszerzett szaktudás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat elsősorban Linux üzemeltetés terén
  • Linux\UNIX\ rendszerekkel szerzett üzemeltetői tapasztalat (Debian előny)
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Előny, de nem elvárás: Windows szerver 2012/16 üzemeltetésben szerzett tapasztalat, Win10 adminisztrátor szintű ismerete,  O365 átható ismerete

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL

  • Lehetőség IT security területen átfogó ismereteket szerezni és nagy volumenű integrációs projektekben aktívan részt venni a szenior kollégákkal, akár külföldön is
  • Lehetőség határterületeke megismerni, pl. DevOps feladatokban és virtualizációs projektekben részt venni
  • Fix szakmai fejlődés és hosszú távú karrierlehetőség, valamint modern, kurrens technológiákkal való munkavégzés
  • Díjnyertes, modern, napfényes iroda Star Wars falas konyhával
  • Fiatalos csapat, érett kollégákkal, akiknek számít a az erős szakmaiság, de a munka-magánélet egyensúlya is
  • Céges angol nyelvoktatás, cafetéria, éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.