Nemzetközi szinten tevékenykedő, bécsi tőzsdén jegyzett cégcsoport betonelemgyártással foglalkozó magyarországi vállalata környezetvédelmi üzletága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Környezetvédelmi szakreferens munkájának támogatása
  • Kisebb árajánlatok elkészítése
  • Megrendelések rögzítése
  • Díjbekérő írása,
  • A rendelések előkészítése, gyártásütemezés
  • Szállítások kezelése, rakjegy készítés, szállítás szervezése
  • Árajánlatok utánkövetése
  • Kintlévőségek kezelése
  • Az üzletág adminisztratív feladatainak ellátása
  • Az üzletág műszaki előkészítési feladatainak ellátása
  • Értékesítéssel kapcsolatos jelentések elkészítése
  • Reklamáció kezelés
  • Kapcsolattartás a környezetvédelmi szakreferenssel, a gyártással és a megrendelőkkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmasság, önállóság, pontosság, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyként értékeljük:

  • Építőipari végzettség
  • AUTOCAD ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • a pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem
  • MKB SZÉP kártya támogatás
  • kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség, modern munkafeltételek

Munkavégzés helye:

  • Majosháza (Dunavarsány vonzáskörzete)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Majosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.