Sonepar Magyarország Kft.

www.sonepar.hu
Cégünk a világ piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó Sonepar Group helyi vállalkozása, mely villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.
Pályázatot hirdetünk az alábbi pozíció betöltésére:

Belső értékesítő

FŐBB FELADATOK:

  • Részvétel a telephelyen történő értékesítésben, vevői árajánlatadásban.
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel, központi társosztályokkal, valamint beszállítókkal.
  • A vevők részére folyamatos műszaki és kereskedelmi támogatás.
  • A kiadott ajánlatok figyelemmel kísérése, szükség esetén újabb alternatív ajánlatok készítése
  • Vevők gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, az áru tételes átadása
  • Vevői reklamációk kezelése, nyilvántartása

ELVÁRÁSOK:

  • Villamos szakképzettség megléte vagy ennek hiányában a szakmában eltöltött 2-3 év releváns aktív gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office 365).
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Ügyfélorientált hozzáállás

ELŐNYÖK:

  • Nyelvtudás
  • Targoncavezetői vizsga
  • Microsoft AX ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer)
  • Cafeteria, bejárási támogatás
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Céges mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud! Önéletrajzát kérem, a fizetési igény megjelölésével, mindenképpen csatolja!