Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ ROMÁN NYELVTUDÁSSAL

    Ön céltudatos, kommunikatív, pozitív gondolkodású és fiatal lelkületű? Kereskedelmi szellemmel rendelkezik, de nincs hol alkalmazza? Nálunk a helye! És, hogy kik vagyunk mi?

    Az ipari gyártáshoz szükséges elektronikai termékek értékesítésével foglalkozunk. Stabil német tulajdoni háttérrel vagyunk jelen a nemzetközi piacon. 2015-ben a nemzetközi Aon Hewitt vállalat által végzett felmérés alapján elnyertük a "Best Employer" díjat is.

    Dinamikusan fejlődő új területünk részére ROMÁN nyelvtudással rendelkező Belső Értékesítő munkatársat keresünk miskolci irodánkba.

Feladatok:

  • árajánlatok készítése, nyomon követése, rendelések feldolgozása,
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel telefonon és e-mailen keresztül,
  • piaci lehetőségek elemzése és potenciális ügyfelek felkutatása,
  • éves szinten 2-3 alkalommal partnerek meglátogatása az üzletkötő kollégákkal együtt,
  • szakmai segítségnyújtás a termékmenedzsment támogatásával

Elvárások:

  • román nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban is),
  • angol nyelv gyakorlatban való használata,
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben előny, de várjuk pályakezdők jelentkezését is,
  • minimum középfokú végzettség,
  • számítógépes ismeretek, elektronikai termékek ismerete előny, de nem feltétel
  • dinamikus, teljesítményorientált személyiség,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • pontos, önálló munkavégzés,

Amit kínálunk:

  • családias, fiatalos légkör,
  • irodai munkarendben történő munkavégzés (hétfőtől-péntekig),
  • versenyképes fizetés béren kívüli juttatásokkal,
  • a termékoktatás során szerezhető műszaki tudás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Román - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3527 József Attila utca 74.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését és tapasztalata, végzettsége megegyezik az elvárásokkal, önéletrajzát küldje el hozzánk a "jelentkezem" gombon keresztül.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: SOS Electronic Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belső értékesítő román nyelvtudással
  • Rövid pozíció név: Belső értékesítő
  • Hirdető cég: SOS Electronic Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: árajánlatok készítése, nyomon követése, rendelések feldolgozása, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel telefonon és e-mailen keresztül, piaci lehetőségek elemzése és potenciális ügyfelek felkutatása, éves szinten 2-3 alkalommal partnerek meglátogatása az üzletkötő kollégákkal együtt, szakmai segítségnyújtás a termékmenedzsment támogatásával
  • Elvárások: román nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban is), angol nyelv gyakorlatban való használata, 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben előny, de várjuk pályakezdők jelentkezését is, minimum középfokú végzettség, számítógépes ismeretek, elektronikai termékek ismerete előny, de nem feltétel dinamikus, teljesítményorientált személyiség, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontos, önálló munkavégzés,
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Román
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-20
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1