Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • tárgyalóképes, aktív német és/ vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • problémamegoldó képesség, stressztűrés,
  • osztott figyelemre való képesség

Feladatok:

  • ügyfelek kiszolgálása, információk szolgáltatása termékeinkről, szolgáltatásainkról
  • megrendelések felvétele és visszaigazolása határidőn belül
  • megrendelésekkel és megrendelések teljesítésével kapcsolatos tájékoztatás
  • reklamációk kezelése

Előnyt jelent:

  • más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • munkába járás támogatása 100 %- ban
  • nyelvtanfolyam
  • képzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Hajdúnánás

Kérjük, pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz) a megpályázott pozíció megjelölésével a "jelentkezem" gombon keresztül juttassa el.

A pályázatok beérkezési határideje: folyamatos