• A B+M Hungária Kft. az osztrák tulajdonú, szárazépítési termékek kereskedelmével foglalkozó Baustoff-Metall cégcsoporthoz tartozik.

    Magyarországi kirendeltségeink 23 éves múltra tekintenek vissza és erőteljesen növelik szerepüket és partnerkörüket a szakma piacán.

  • Belső értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      Az osztrák tulajdonú, szárazépítési termékek kereskedelmével foglalkozó Baustoff-Metall cégcsoporthoz tartozó kirendeltségünkre keresünk belső értékesítéssel foglalkozó új kollégát/ kolléganőt.

      - közvetlen értékesítés az ügyfelek részére

      - kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal

      - Külső értékesítő kollégák munkájának segítése

      - Kirendeltségek közötti kapcsolattartás

      - Árajánlatok készítése

      - számlázás, szállítólevelek készítése

      - fuvarok szervezése

      - készletnyilvántartás kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - legalább középfokú végzettség

      - eredményorientált, megbízható és elhivatott munkavégzés

      - pontos, precíz munkavégzés

      - csapatszemlélet és következetesség

      - jó kommunikációs képesség

      - felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - műszaki vagy kereskedelmi végzettség

      - azonnali munkakezdés

      - német / angol nyelv kommunikációs szintű ismerete előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      - versenyképes bérezés

      - stabil, hosszútávú munkahely

      - családias munkahelyi légkör

      - cafeteria

      - mobiltelefon

      - Munkarend: H-P 7,30 - 15,30

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1152 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el részünkre e-mailben.

    Fontos: a mellékelt önéletrajzot BM kezdőbetűkkel írja át!