Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Belső ellenőr

pozícióba.

Cégjellemzők:

Partnerünk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő szolgáltatója. Büszkék hagyományaikra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereik elérésében.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • részt vesz a vállalati folyamatok, belső kontrollok és átfogó rendszerek vizsgálatában, majd vezeti és irányítja ezeket a vizsgálatokat
  • csoportosan vagy önállóan elvégzi a munkaterv szerinti és terven felüli vizsgálatokat
  • írásba foglalja tárgyilagos és pontos megállapításait
  • a feltárt hiányosságok, azonosított kockázatok megszüntetésére javaslatokat fogalmaz meg
  • a jelentéseket egyezteti az érintett vezetőkkel
  • javaslatokat tesz a vállalat belső kontroll rendszer fejlesztésének érdekében
  • nyomon követi és ellenőrzi a vizsgálatokról készített jelentésekben megfogalmazott javaslatok megvalósítását
  • részt vesz a tanácsadási megbízásokban

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú gazdasági, jogi és/vagy műszaki végzettséget szerzett
  • minimum 3 éves releváns internal audit (belső ellenőrzés) vagy kontrolling/kockázatmenedzsment területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • dolgozott már nagyvállalati vagy multinacionális vállalati környezetben
  • ismeri és gyakorlatban is alkalmazta már az IIA sztenderdeket
  • erős felhasználói szintű informatikai ismeretekkel rendelkezik (kiemelten Excel)

Előnyök:

  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • ismeri és használta már az SAP rendszert
  • tapasztalatot szerzett informatikai auditok végrehajtásában
  • dolgozott már Audit workflow rendszerekkel

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja a vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet a nyáron
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven küldje el a „jelentkezés” gombra kattintva.