Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Átlátja a folyamatokat? Szívesen segít más szakterületeknek abban, hogy hatékonyabban végezhessék munkájukat? Akkor éppen Önt keressük!

A Fundamenta-Lakáskassza

BELSŐ ELLENŐR (IT-Auditor)

munkatársat keres

Az új munkatársunk feladatai:

  • A jogszabályoknak megfelelő működésének elősegítése és ellenőrzése
  • A külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése
  • A jogszabályoktól és a belső szabályzatokban foglaltaktól való eltérések feltárása, jelentése
  • javaslattétel a feltárt hiányosságok kijavítására, a végrehajtások ellenőrzése
  • belső szabályzatok véleményezése
  • Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása
  • Projektekben való részvétel
  • kapcsolattartás a külföldi anyavállalat IT-szakértőivel

Ideális jelöltünk:

  • elsősorban gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettségű,
  • otthonosan mozog az „iparági működés” követelményei között (jogszabályok, ajánlások, sztenderdek ismerete),
  • belső ellenőrzési vagy hasonló területen szerzett már néhány éves gyakorlatot (információbiztonság, folyamatszervezés, audit, könyvvizsgálat, minőségbiztosítás)
  • aktív német vagy angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban

Amit még keresünk új belső ellenőrünkben:

  • rendszerszemléletet és jó logikai képességet
  • kockázatfelismerő készséget
  • nyitott, kommunikatív, határozott és rugalmas fellépést, amelyet a különböző szakterületekkel való együttműködésben tud kamatoztatni
  • pontos, igényes munkavégzést
  • proaktív, lelkes személyiség
  • folyamatfejlesztő és innovátor attitűd

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok
  • folyamatos szakmai tanulási lehetőség egy dinamikusan fejlődő szakosított hitelintézetben
  • egy sikeres csapat tagja lehet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Ha fontos Önnek a szakmai fejlődés lehetősége egy jó csapatban, akkor várjuk pályázati anyagát (fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével).

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belső ellenőr (IT-Auditor)
  • Rövid pozíció név: Belső ellenőr
  • Hirdető cég: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: A jogszabályoknak megfelelő működésének elősegítése és ellenőrzése A külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése A jogszabályoktól és a belső szabályzatokban foglaltaktól való eltérések feltárása, jelentése javaslattétel a feltárt hiányosságok kijavítására, a végrehajtások ellenőrzése belső szabályzatok véleményezése Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása Projektekben való részvétel kapcsolattartás a külföldi anyavállalat IT-szakértőivel
  • Elvárások: elsősorban gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettségű, otthonosan mozog az „iparági működés” követelményei között (jogszabályok, ajánlások, sztenderdek ismerete), belső ellenőrzési vagy hasonló területen szerzett már néhány éves gyakorlatot (információbiztonság, folyamatszervezés, audit, könyvvizsgálat, minőségbiztosítás) aktív német vagy angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-13