1990. óta működő, 15 országban jelenlévő, pénzügyi cég keres munkatársat

belső ellenőr

pozícióba, teljes munkaidőben.

Feladatok:

    A társaság fiókhálózatában készített CCTV felvételek alapján
  • a felvételek meglétének, elemzésre alkalmas minőségének ellenőrzése,
  • a hálózati munkatársak ügyfélkezelési, értékesítési gyakorlatának, személyes megjelenésének elemzése,
  • a biztonsági és egyéb szabályok betartásának ellenőrzése,
  • ügyfélpanaszok, készleteltérések kivizsgálása,
  • a felügyelő szervek, hatóságok részére a szükséges képanyagok előkészítése, átadása,
  • a tapasztalatok összefoglalása a havi teljesítményértékeléshez,
  • a CCTV rendszer fejlesztésével, karbantartásával kapcsolatos egyeztetés a karbantartási és IT területekkel.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete (nyelvvizsga nem feltétel)
  • bolti értékesítői vagy egyéb ügyfélkezelési tapasztalat
  • monotónia tűrés
  • haladó felhasználói szintű számítógép ismeret (internet, office)
  • csoportvezetői, üzletvezetői tapasztalat előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • kiszámítható, hosszú távú munkahely
  • versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés
  • teljesítményen alapuló jutalmazás
  • exkluzív munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázatát a pozíció megjelölésével, a releváns tapasztalatokkal és fizetési igényével.