Belső ellenőr

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kulcsszereped lesz a biztosító egész tevékenységére kiterjedően a vizsgált területekkel való közvetlen kapcsolattartásban valamint
  • az elvégzett ellenőrzésekről ellenőrzési jelentések írásában.
  • Ezenkívül számítunk Rád a feltárt hiányosságok megszüntetésére történő javaslatok kidolgozásában, nyomon követésében valamint utóellenőrzésében és a szabályzat-tervezetek véleményezésében is.

  • közgazdász végzettséggel rendelkezel,
  • van már pénzintézetnél ellenőrzési területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalatod,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell kommunikálnod,
  • felhasználói szintű IT ismeretekkel rendelkezel,
  • tudod mit jelent az, hogy együttműködés és hiszel is benne,
  • stratégiai gondolkodás jellemez,
  • a jó priorizálási képesség egyik erősséged,
  • nem ijedsz meg, ha egy problémával találod szembe magad,
  • mindig lehet rád számítani,
  • közeli hozzátartozód nem dolgozik a Groupama Biztosítónál.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • pénzügyi matematikus végzettséggel rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • mi hosszú távon tervezünk Veled,
  • barátságos, kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • nálunk megismerheted Magyarország egyik piacvezető biztosítóját.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.