Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó FŐGÁZ Zrt. ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében

a Belső Ellenőrzési Osztályra

belső ellenőrt

keresünk.

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Az éves ellenőrzési tervben szereplő, illetve ad hoc vizsgálatok végrehajtása (jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata).
  • Észrevételek és javaslatok megfogalmazása.
  • A lefolytatott vizsgálatokról jelentések és riportok készítése, azok egyeztetése az auditáltakkal.
  • Javaslatok megvalósításának rendszeres nyomon követése / dokumentálása / riportolása.
  • Belső szabályzatok véleményezése.
  • Tanácsadás jellegű feladatok ellátása a társaság szervezetei felé.

ELVÁRÁSOK:

  • Jogi egyetemi diploma,
  • minimum 2 év belső ellenőrzési tapasztalat nemzetközi könyvvizsgáló cégnél vagy nemzetközi nagyvállalatnál,
  • magas szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség,
  • stressztűrő képesség,
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

ELŐNYT JELENT:

  • Szakközgazdász végzettség,
  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • energiaszektorban szerzett tapasztalat.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Stabil munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos dinamikus csapat,
  • rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1081 II. János Pál Pápa tér 20..

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét – a bérigény megjelölésével – a FŐGÁZ Zrt. Személyzetfejlesztési Osztályára.

Cím: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.
Jelentkezési határidő: 2017. május 21.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FŐGÁZ Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belső ellenőr
  • Rövid pozíció név: Belső ellenőr
  • Hirdető cég: FŐGÁZ Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Az éves ellenőrzési tervben szereplő, illetve ad hoc vizsgálatok végrehajtása (jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata). Észrevételek és javaslatok megfogalmazása. A lefolytatott vizsgálatokról jelentések és riportok készítése, azok egyeztetése az auditáltakkal. Javaslatok megvalósításának rendszeres nyomon követése / dokumentálása / riportolása. Belső szabályzatok véleményezése. Tanácsadás jellegű feladatok ellátása a társaság szervezetei felé.
  • Elvárások: Jogi egyetemi diploma, minimum 2 év belső ellenőrzési tapasztalat nemzetközi könyvvizsgáló cégnél vagy nemzetközi nagyvállalatnál, magas szintű számítógépes ismeret (MS Office), legalább középfokú aktív angol nyelvtudás, kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség, stressztűrő képesség, „B” kategóriás vezetői engedély.
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.27