Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk az is előfordulhat, hogy Franciaországban rúghatsz labdába, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Belső ellenőr (Aktuárius terület)

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kulcsszereped lesz a biztosító egész tevékenységére kiterjedően, de különös tekintettel az aktuáriusi területre vonatkozó kockázatkezelési tevékenység ellenőrzésében,
  • a vizsgált területekkel való közvetlen kapcsolattartásban valamint
  • az elvégzett ellenőrzésekről ellenőrzési jelentések írásában.
  • Ezenkívül számítunk Rád a feltárt hiányosságok megszüntetésére történő javaslatok kidolgozásában, nyomon követésében valamint utóellenőrzésében és
  • a szabályzat-tervezetek véleményezésében is.

  • közgazdász/pénzügyi matematikus végzettséggel rendelkezel,
  • van már pénzintézetnél ellenőrzési területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalatod,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell kommunikálnod,
  • felhasználói szintű IT ismeretekkel rendelkezel,
  • tudod mit jelent az, hogy együttműködés és hiszel is benne,
  • stratégiai gondolkodás jellemez,
  • a jó priorizálási képesség egyik erősséged,
  • nem ijedsz meg, ha egy problémával találod szembe magad,
  • mindig lehet rád számítani,
  • közeli hozzátartozód nem dolgozik a Groupama Biztosítónál.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • aktuárius végzettséggel rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Kockázatkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.