Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

belkereskedelmi képviselő

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • kereskedelmi képviselői tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kiváló előadói készség
  • stressz tűrő és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • bemutató műtéteken való részvétel

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • magas szintű terméktudás
  • a cég termékeinek értékesítése
  • értékesítési terv megvalósítása
  • új vevők, partnerek felkutatása, a velük való kapcsolattartás
  • kijelölt hazai kórházak látogatása
  • jelentések, kimutatások készítése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • szakmai kiállításokon, kongresszusokon cégünk képviselete
  • tárgyalások, workshopok, tréningek szervezése
  • előadások és workshopok tartása
  • kapcsolattartás orvosokkal, kórházi képviselőkkel
  • hetente kereskedelmi meetingeken való részvétel Egerben

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenhet:

  • jártasság az egészségügyben
  • műszaki érdeklődés
  • termékmenedzseri tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő feladatkör
  • változatos, mozgalmas munka
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Sanatmetal Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Belkereskedelmi képviselő
  • Rövid pozíció név: Kereskedelmi képviselő
  • Hirdető cég: Sanatmetal Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: magas szintű terméktudás a cég termékeinek értékesítése értékesítési terv megvalósítása új vevők, partnerek felkutatása, a velük való kapcsolattartás kijelölt hazai kórházak látogatása jelentések, kimutatások készítése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása szakmai kiállításokon, kongresszusokon cégünk képviselete tárgyalások, workshopok, tréningek szervezése előadások és workshopok tartása kapcsolattartás orvosokkal, kórházi képviselőkkel hetente kereskedelmi meetingeken való részvétel Egerben
  • Elvárások: kereskedelmi képviselői tapasztalat felsőfokú végzettség kiváló tárgyalási és kommunikációs készség határozott, magabiztos fellépés kiváló előadói készség stressz tűrő és problémamegoldó készség felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint) bemutató műtéteken való részvétel
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1