Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A cég rövid jellemzése

  • A Belsped Team Logistic Zrt. jogelődje, a Belsped Team Logistic Kft. 2001-ben alakult. Alapító tagjai elsősorban a nemzetközi gyűjtőforgalomban szerzett több éves tapasztalattal rendelkező kollégák, barátok voltak, nagyrészük a mai napig a cég megbecsült tagjai.
  • Folyamatos fejlődés és profilbővítés eredményeként a Kft 2008-ban Részvénytársasággá alakult. A fő tevékenységi kör változatlan maradt: nemzetközi közúti gyűjtő forgalom, komplett kocsis forgalom, logisztika, raktározás, vámkezelés. XXI. kerületi telephelyünkre keresünk új munkatársakat

  • Belföldi/külföldi fuvarszervező

    munkakörbe.

    Feltételek:

    • szakirányú végzettség,
    • legalább középfokú angol nyelvismeret,
    • 1-3 év tapasztalat,
    • szükséges nyelvtudás: angol

    Előny:

    • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
    • német nyelvtudás,
    • vámügyintéző vizsga

    A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók:

    • középfokú végzettség érettségivel,
    • OKJ,
    • főiskolai végzettség

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Szállítmányozó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XXI. kerület

    Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Belföldi/külföldi fuvarszervező
    • Hirdető cég: Belsped Team Logistic Zártkörűen Működő Részvénytársaság
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Elvárások: szakirányú végzettség, legalább középfokú angol nyelvismeret, 1-3 év tapasztalat, szükséges nyelvtudás: angol
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-06