Szenvedélyünk a logisztika.
Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.

Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.
Fontosak Neked a változatos, kihívást jelentő feladatok?
Kiváló szervező és problémamegoldó vagy?
Csatlakozz hozzánk most!
A Ghibli Kft.

Belföldi gyűjtő szállítmányozási alosztályvezető

kollegáját keresi!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • 7 fős gyűjtő szállítmányozási csoport operatív irányítása
  • Minőségi mutatók magas szinten tartása, ehhez kapcsolódó teljesítési KPI riportok elkészítése
  • Folyamatfejlesztések kezdeményezése és végrehajtásuk felügyelete
  • Megbízói számlakalkulációk és alvállalkozói elszámolások elkészítése
  • Teljes körű reklamációkezelés

A feladat betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Szakirányú (logisztikai) végzettséggel
  • Min. 3 éves, a belföldi gyűjtő szállítmányozás területén szerzett tapasztalattal
  • Min. 2 éves vezetői tapasztalattal
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretekkel: fuvarszervező szoftverek és Excel (függvények, VBA)

Ami előnyt jelent:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Amit mi kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Boráros tértől 2 HÉV megálló

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Petróleum utca 2.

Ha magadra ismertél és a feladatot testhezállónak tartod, küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A tárgyba ezt írd be, kérlek: „Belföldi gyűjtő szállítmányozási alosztályvezető”