A Raben Group 2010 óta van jelen Magyarországon. A vállalat közúti-, tengeri- és légi szállítmányozás, illetve átfogó logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja az ellátási lánc teljes spektrumában.

Ennek kiszolgálására

Keresünk

BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

pozícióba munkatársat!

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem, bónusz
  • Hosszú távú munkahely
  • Biztos, multinacionális háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Budapestről céges buszjárat

Kihívások, feladatok

  • Belföldi szállítások szervezése, járatok optimalizálása, optimális útvonal megtervezése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a gépkocsivezetőkkel
  • Alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Napi szállítási problémák kezelése
  • Fuvarértékesítési tevékenység végzése
  • Társosztályokkal történő folyamatos kommunikáció, együttműködés
  • Adminisztrációs tevékenység végzése

Elvárások

  • Legalább 3-5 év releváns területen (főként fuvarszervezőként, diszpécserként) szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott, proaktív személyiség
  • Határozott attitűd
  • Önálló, hatékony és rugalmas munkavégzés
  • Eredményorientáltság és precizitás
  • Szállítmányozási piac ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Munkaidő:

változó

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva tud!

A Raben Group az egyenlőség elvét képviselő Munkáltató, aki sem életkor, sem bőrszín, sem pedig nem (a terhességet, vagy gyermekek nevelését is beleértve), etnikai hovatartozás, szexuális beállítottság, vagy egészségi állapot alapján nem diszkriminál egyetlen Munkavállalót sem. A kiválasztás, illetve az előrelépés folyamata kizárólag a tudáson, tapasztalaton és képességen alapul. Ugyanezek a szabályok érvényesülnek a belépésre, munkaviszony megszüntetésre, az alkalmazás feltételeire, illetve az előléptetésre és a szakmai fejlődést támogató tréningeken való részvételre.
Adatvédelem: Hozzájárulok ahhoz, hogy a Raben (székhely: Dunaharaszti) állásajánlatára történő jelentkezéshez használt személyes adataim a kiválasztás folyamata során felhasználásra kerüljenek. Tájékoztatjuk továbbá arról, hogy a Raben által használt személyes adataihoz bármikor hozzáférhet, illetve kérheti azok javítását vagy a rendszerből történő eltávolítását. A személyes adatok biztosítása nem kötelező.