A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Budapest vonzáskörzetében fekvő irodájába az alábbi pozícióra:

Belföldi fuvarszervező

Miért jó döntés számodra:

  • Stabil, megbízható vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások megoldása vár rád
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat tagja lehetsz
  • Modern, igényes munkakörnyezetben és munkaeszközökkel segítjük munkád

Feladatok:

  • Belföldi fuvarok tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
  • Járatok érkeztetése, indítása
  • Meglévő ügyfelek menedzselése, ügyfélkör bővítése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
  • Gépjárművezetők folyamatos felügyelete, koordinálása, kapcsolattartás
  • Vezetési idők ellenőrzése, betartatása
  • Járművezetők elszámoltatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Fuvarozással kapcsolatos végzettség előny
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
  • Ugyanazon munkakörben (fuvarszervezés) szerzett tapasztalat
  • Vonatkozó szabályozások ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.