SQS 2001. Kft.
Munkatársat keresünk

Belföldi és nemzetközi project koordinátor

pozícióba.
Az SQS2001Kft nemzetközi minőségellenőrzés és mérnöki tapasztalatokkal rendelkező cég.

Főbb feladatok, munkák:

Munkavégzés helye: Szombathely-Budapest
Cégképviselet,piackutatás
Projectek szervezése,koordinálása,adminisztráció,nyilvántartás
Állandó kapcsolattartás,üzleti levelezés
Felmerülő problémák megoldása,megelőzés
Kisebb logisztikai feladatok elvégzése
Személyügyek intézése
Személyügyi koordináció
Egyéb irodai adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség
Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Office csomag haladó szintű felhasználói ismerete)
Magas szintű Internetes ismeretek (Google rendszerek,fontosabb alkalmazások,stb.)
Terhelhetőség,önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
Magas szintű angol szakmai nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Német és angol nyelv magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

Jó hangulatban,minőségi munkakörnyezetben,versenyképes jövedelemért dolgozhat
Cégünk biztosítja: a munkához szükséges informatikai és kommunikációs eszközöket,egyéb feltételeket, a törvény által előírt utazási térítést
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Veszprém megye, Zala megye

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát