A JOST világszerte vezető pozíciót tölt be a teher- és haszongépjármű ipar alkatrészgyártásának piacán. A vállalat újító termékeinek és globális jelenlétének köszönhetően világszerte nagy hírnévre tett szert a beszállítói, a vevői és a munkatársai körében. Legyen Ön is részese a JOSTcsapatának, amellyel a vevőinket immár több mint 60 éve rugalmasan és megoldásra irányuló szakértelemmel szolgáljuk ki.Legyen fontos pillére nemzetközi konszernünknek, és inspirálja Önt is a sokrétű juttatási rendszerünk, első osztályú karrierlehetőségeink és egy piacvezető hagyományőrző vállalat nyújtotta biztonság.

Bejövő áru ellenőr, SQA munkatárs

Feladatok:

Bejövő áru ellerőri feladatok:

  • Beérkező áru ellenőrzése
  • Hiba- és hiányossági jelentések elkészítése
  • Mérési eredmények rögzítése, jelentési kötelezettség
  • Labor mérőeszközök és mérőgépek használata, állapotuk felügyelete
  • A termékeket kísérő ellenőrzések támogatása
  • Első- és utolsó darabok ellenőrzése, dokumentáció elkészítése

SQA munkatársi feladatok:

  • beszállítói első minták kiértékelése
  • prezentációk, minőségügyi jelentések készítése
  • jelentések készítése az első mintavételi tesztekről
  • különleges engedélyezések előkészítése
  • egyéb adminisztratív háttérmunka és dokumentáció a beszállítói minőségbiztosítási csapat számára

Kettős munkakör, melyben a bejövő áru ellenőri feladatok vannak túlsúlyban.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Műszaki rajz elemzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás

Előnyök

  • Roncsolásos- és roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárások ismerete (MT2, PT2, UT2, VT2, anyagkeveredés-vizsgálat, keménységmérés vizsgálatok)
  • CNC programok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.