A Corporate Finance International nemzetközi M&A tanácsadó csoport magyar tagvállalata, a CFI Hungary Zrt. (www.thecfigroup.com/country/hungary/) egy független, vállalati szektorban tevékenykedő befektetési és üzleti tanácsadó, amely a lokális jelenlét mellett elsősorban a közép-európai piacra fókuszál. Stratégiai és pénzügyi befektetők részére nyújt tanácsadási szolgáltatásokat vállalatértékelés, vállalat értékesítés/felvásárlás, cégátvilágítás, finanszírozás-szervezés, tőkebevonás és cégstruktúra átalakítás területeken.

A CFI Hungary Zrt. tanácsadó munkatársat keres

BEFEKTETÉS ELEMZŐ - Vállalatértékelés

munkakörbe.

Feladatok részletesen:

  • részvétel M&A tranzakciós és banki finanszírozási projektekben;
  • vállalatértékelések, üzleti tervek elemzése, elkészítése;
  • cégátvilágításhoz kapcsolódó feladatok elvégzése;
  • a fejlesztési és befektetési lehetőségek elemzése és értékelése;
  • döntéstámogató prezentációk, pénzügyi modellek, megtérülés számítások készítése;
  • teaserek, információs memorandumok összeállítása;
  • piaci trendek, iparági versenytársak elemzése, előrejelzések készítése;
  • kapcsolattartás a projektvezetőkkel és ügyfelekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség (MSc);
  • 0-2 év munkatapasztalat;
  • vállalati pénzügy, számviteli és adózási ismeretek;
  • üzleti területen tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás szóban és írásban;
  • üzleti tervezésben, vállalatértékelésben, számviteli beszámolók elemzésében, adatok kezelésében való jártasság előnyt jelent;
  • MS Excel, PowerPoint készségszintű használata;
  • analitikus gondolkodás, kiváló kommunikációs képesség.

Amit ajánlunk:

  • Kiváló csapat és munkakörülmények.
  • Szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget jelentő változatos munka.
  • Folyamatos képzés és háttértámogatás.
  • Piacképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és a fizetési igénye megadásával jelentkezzen.