Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Nemzetközi, autóiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk új kollégát.
Megoldásaik közt megtalálhatóak többek között: infotainmentek, LCD alapú kijelzők, kamera-és kormányrendszerek, önvezető autók.

Beágyazott szoftvermérnök

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Algoritmusok és alkalmazási követelmények felmérése, implementációs tervek készítése,
  • Szoftverfejlesztés, beágyazott C/C++ környezetben, Eclipse alapokon,
  • Ügyféligények, követelmények elemzése, vizsgálata, bug fixing,
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása,
  • Specifikációk készítése.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mérnökinformatikai végzettség,
  • Beágyazott C fejlesztésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Autóipari tapasztalat előny.

Amit az ügyfél kínál:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Érdekes projektek,
  • Segítőkész, támogató csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek.

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívjon a 0630-289-3584-es telefonszámon.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group