Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

(15-9992)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szoftver követelmények, rendszertervek készítése,
  • Beágyazott programokfejlesztése C programozási nyelven,
  • Tesztprogramok fejlesztése,
  • Szoftvertesztelés.

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség,
  • C programozási alapismeret valós idejű beágyazott környezetben,
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek,
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások,
  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9992”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.