Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy. Nemzetközi csapatunk közel 56 ország több mint 230 000 munkavállalóját foglalja magába, és a leginnovatívabb megoldásokat nyútjuk a mobilitás minden területén. Légy te is a Continental csoport tagja, hozzuk mozgásba a jövőt közösen.
A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti telephelyén fékrendszerek, komfort- és karosszériaelektronikák, elektronikus menetstabilizáló rendszerek, hibrid meghajtó rendszerek elektronikai vezérlőegységei, alvázelektronika, olajszenzorok gyártása történik.

Légy te is a Continental tagja Budapesten!

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök (Budapest)

Főbb feladatok, munkák:

  • a CAN (Controller Area Network) kommunikációs vonal jeleinek szimulálása restbus szimulációval fékvezérlőegység termékeink tesztelésének biztosításához
  • az új termékeknek megfelelő CAN restbus szimulációs környezetet megteremtése a vezérlőegységek gördülékeny teszteléséhez
  • a tesztelési folyamatok optimalizálása
  • napi szintű kapcsolattartás globálisan a szoftverfejlesztő kollégákkal
  • a termelés támogatása az EBS gyárakban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • 1-2 év gyakorlati tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • CAN (Controller Area Network) kommunikáció ismerete
  • programozási ismeretek (C, C#, CVI, .NET)
  • jó kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód
  • rugalmas, tapraesett személyiség

Amit kínálunk:

  • izgalmas nemzetközi projektek
  • rugalmas munkarend
  • mérnöki karrierpálya modell
  • 4 hetes külföldi tréning Németországban
  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyeze

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, a jelentkezéshez küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő mérnök
  • Hirdető cég: Continental Automotive Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: a CAN (Controller Area Network) kommunikációs vonal jeleinek szimulálása restbus szimulációval fékvezérlőegység termékeink tesztelésének biztosításához az új termékeknek megfelelő CAN restbus szimulációs környezetet megteremtése a vezérlőegységek gördülékeny teszteléséhez a tesztelési folyamatok optimalizálása napi szintű kapcsolattartás globálisan a szoftverfejlesztő kollégákkal a termelés támogatása az EBS gyárakban
  • Elvárások: villamosmérnöki végzettség 1-2 év gyakorlati tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!) tárgyalóképes angolnyelv-tudás CAN (Controller Area Network) kommunikáció ismerete programozási ismeretek (C, C#, CVI, .NET) jó kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód rugalmas, tapraesett személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Continental Automotive Hungary Kft.>